KONST / Litografier / Färglitografi 13862122

nr 1386 2122

Färglitografi

Tjernetskaya, Moskvaaveny. Signerad, daterad 1962. Motivet: 32x42, yttermått inklusive ram: 51x61 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 22 mars 2021
kl 19:55:10

22/3 08:58:05 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 22 mar